BURÇLAR

Burçlar hızlı erişim :

Sağlık ve Spor

Yönetici Gezegeniniz: Güneş sistemine hayat veren ve aynı zamanda size güç, canlılık ve güven veren güneş.

Vücudunuzda Yönettiği Bölge: Aslan burcu, kalbi, sırtı ve omuriliği yönetir.

Metabolizmanız: Orta hızlı.

En Önemli Özelliğiniz: İyi görünmek. Kabul etmelisiniz ki gösteriş sizin için çok önemlidir.

Sizi Kızdıran Şey: İçeride ya da dışarıda egzersiz yaptığınız yerin fazla soğuk olması. (Her şeyden önce, siz güneş tarafından yönetiliyorsunuz.) Kayak, buz pateni gibi sporlar sizin favoriniz değildir. At binmek, paten yapmak, bisiklete binmek ve açık havada olmak tam size göredir. Özellikle kışın her gün bir miktar güneşe çıkmaya çalışmalısınız. Uzun süre penceresiz, kapalı yerlerde bulunmak moralinizi bozabilir.

Sağlığınızla İlgili Yaptığınız Hata: Çabuk heveslenirsiniz ve bazen kendinizi fazla yorabilirsiniz.

Ateş elementi olan Aslan mutlu ve sıcakkanlı bir insandır. Sağlıklı beslenerek ve düzenli aralıklarla spor yaparak kalbinizi sağlam tutmalısınız. Sosyal ortamlarda mutlu olduğunuz için tek başınıza egzersiz yapmamalısınız. Bir spor klubüne üye olmalı, aerobik sınıflarında herkesle birlikte spor yapmalısınız. Müzik sevdiğiniz için yüksek sesli müzikle egzersiz zevkli olacaktır. Özellikle dişi Aslanlar müzikle birlikte dans ederek kalorilerini yakmaya bayılırlar. Erkek Aslanlar ise biraz maçodurlar, kickbox, tekvando gibi sporlarla ormanların kralı olduklarını hissetmek isterler.

Aslan burcu olarak sırtınızı ve omuriliğinizi güçlendirmeniz gerekmektedir. Hızlı yürüyüşler ve yoga gibi egzersizler hem sizi güçlendirecek hem de daha esnek olmanızı sağlayacaktır. Oyun oynamaktan çok zevk aldığınız için futbol, basketbol gibi sporlarla eğlenirken form tutabilirsiniz. Seyahat edeceğiniz zaman sıcak yerlere gitmelisiniz, Aslan burcu soğuktan nefret eder.

Yemekte çok seçici sayılmazsınız.Yanınızdakine ikram etmek sizin için daha önemlidir. Size hizmet edilmesinden çok zevk aldığınız için en sevdiğiniz şey restoranda yemek yemektir. Dışarıdan yemek getirtmeye de bayılırsınız. Hiç olmazsa sağlıklı, düşük kalorili, doğal yemekleri seçmeli ve hazır yemeklerden uzak durmalısınız. Aslan da Terazi burcu gibi parti ve gece hayatından hoşlanır. Fazla içki ve geç saatlere kadar uykusuz kalmak sağlığınıza zarar verebilir. Ölçüyü kaçırmamalı ve durmanız gerektiği yerde durmalısınız.

Bu ödeme servis ve içerik satın almak içindir. Ödemeyi yaptığınızda servisiniz anında başlayacağı için, hatalı ödeme haricinde iade yapılması mümkün olmayacaktır.