BURÇLAR

Burçlar hızlı erişim :

Sağlık ve Spor

Yönetici Gezegeniniz: Balık burcu dans, meditasyon, hayal ve rüyaların gezegeni Neptün tarafından yönetilir.

Vücudunuzda Yönettiği Bölge: Balık burcu ayakları yönetir.

Metabolizmanız: Yavaş.

En Önemli Özelliğiniz: Zerafet, koordinasyon ve uyum.

Sizi Sinirlendiren Şey: Egzersiz yaparken kimsenin sizi seyretmesini istemezsiniz. Özellikle sizi daha sonra eleştireceklerse. Sizi çalıştıran kişi ya da hocanızın dediklerini yaparken arkadaşlarınıza da fikirlerini kendilerine saklamalarını söyleyebilirsiniz.

Sağlığınızla İlgili Yaptığınız Hata: Arada bir disiplinsiz olmanız, diyeti bozmanız ve egzersizinizi ihmal etmeniz. Ayrıca kendinize güvenmediğiniz için yeni şeyleri denemekten kaçınmanız.

Günümüzde ince ve formda olmak önemli sayılsa da hayaller aleminde yaşayan Balık insanı için pek önemli değildir. Kafanız o kadar doludur ki bakmanız gereken bir bedeniniz olduğunu hatırlayınca çok şaşırırsınız. Yoğun, yaratıcı ruh hallerinizden birine girdiğiniz zaman kendi fiziksel varlığınızdan çok uzaklaşırsınız.

Zayıflamak istiyorsanız kafanızda canlandırabileceğiniz bir hedef seçmelisiniz: buzdolabınızın üstüne bir resminizi ve onun yanına da fiziğine hayran olduğunuz birinin resmini yapıştırın. Balık burcunun hayal gücü çok geniştir bu özelliğinizi değerlendirin.

Balık insanı egzersiz yapmayı sıkıcı bulur ama müzik eşliğinde dans ederek spor yapmak cazip gelecektir.  (Balık burcu dans ve müziği yönetir.) Hoş spor giysileri seçerseniz moraliniz düzgün olur ve kendinizi iyi hissedersiniz.

Duyarlısınız ve keyfinize düşkünsünüzdür ne yaparsanız yapın kendinizi iyi hissetmek istersiniz. Balık burcunun bazen çok yemesinin sebebi budur. O kadar zevk alırsınız ki doyduktan sonra bile yemeğe devam edersiniz.

Yüzme, buz pateni, kürek çekme, kano, su kayağı, surf gibi sporlar Balık burcuna çok cazip gelir. Sudan nefret ediyorsanız deniz kenarında koşabilir ya da yürüyebilirsiniz. Ayaklarınız en hassas yeriniz olduğu için rahat ayakkabılar seçmelisiniz. Balık burcu ayakları yönetir, step, bale, modern bale, dans, gibi aktivitelerle egzersiz yapabilirsiniz.

Her zaman çevresine yardımcı olan Balık insanı başkalarının duygularını sünger gibi emme kabiliyetine sahiptir. Başkalarının negatif duyguları sizi yıpratabilir, arada bir kendi başınıza kalarak yenilenmeye ihtiyacınız vardır. Kendinize ayırdığınız bu zamanı egzersiz yaparak değerlendirebilirsiniz. Yoga gibi meditasyon tarzı aktiviteler size çok iyi gelecektir.

Yönetici gezegeniniz Neptün aynı zamanda ilaçları yönettiği için, bir çok ilacın sizde yan etkileri olabilir.Yeni bir ilaç almadan mutlaka doktorunuza danışmalısınız. Balık insanlarının vücudu ödem yapmaya müsaittir. Çoğu Balık tuz sevdiği için bu durumu daha da artırır, buna dikkat etmelisiniz. Fazla alkol ise vücudunuzu susuz bırakabilir, aşırıya kaçmamaya çalışın.

Bu ödeme servis ve içerik satın almak içindir. Ödemeyi yaptığınızda servisiniz anında başlayacağı için, hatalı ödeme haricinde iade yapılması mümkün olmayacaktır.