BURÇLAR

Burçlar hızlı erişim :

Sağlık ve Spor

Yönetici Gezegeniniz: Başak burcu objektif, entelektüel, zeki ve meraklı Merkür tarafından yönetilir.

Vücudunuzda Yönettiği Bölge: Karın ve bağırsaklar

Metabolizmanız: Hızlı

En Önemli Özelliğiniz: Kaba güçten çok dayanma gücü ve sabır. Uzun mesafe gerektiren sporları seçmelisiniz. Maraton koşu, uzun yürüyüşler, kayak gibi.

Sizi Sinirlendiren Şey: Kendiniz! Kendi kendinizin en büyük düşmanı olabilirsiniz, onun için sürekli endişelenmeyi bırakın.

Sağlığınızla İlgili Yaptığınız Hata: Fiziksel olarak formunuzda olmak için yediklerinize dikkat edip spor yapmak gerekse de aşırıya kaçıp bunu saplantı haline getirmemelisiniz. Fazla takıntılı ve hırslı olmanın sonucunda stres, kas ağrıları ve gereksiz hayal kırıklıklarına uğrayabilirsiniz. En iyisi aşırılığa kaçmamanız olacaktır.

Başak burcunun alt karın ve bağırsakları stresten en çabuk etkilenen bölgesidir. Yapacağınız en iyi şey ilaçlar almak yerine, hayat tarzınızı değiştirmek olacaktır. Egzersiz ve meditasyon ile tüm vücudunuzu gevşeterek rahatlayabilirsiniz. Metabolizmanız hızlı işlediği için kilo almaya eğilimli değilsiniz.

Başak burcuna “gevşemesini” söyleyemezsiniz. Çalışkan Başak sürekli bir şeyler yapmak, üretken olmak ister. Siz Başak normal bir günde en az iki kişilik iş yaparsınız. Başkalarının ara verip dinlenmeye ihtiyaç duyduklarını unutmayın. Herşeyi tek başınıza yapmaya kalkışmayın, sorumluluklarınızı ve günlük işleri paylaşmayı öğrenmelisiniz. Diğerlerinin işleri sizin değil kendi programlarına göre yapacaklarını ve kusursuzluğun her zaman mümkün olmadığını unutmayın.

Bütün burçlar içinde en sağlıklı, en taze sebze ve meyvelerle beslenen burç Başak’tır. Başak sonbahar hasat zamanını temsil ettiği için buna şaşırmamak gerekir. Dengeli beslenebilmek için farklı gıdalar tüketmelisiniz. Özellikle demir eksikliğine dikkat etmelisiniz. Planlı ve organize Başak bu konuya da dikkat edecektir.

Her şeyi aşırı uçlarda algılama eğiliminiz var. Aşırı bir diyet yapıp daha sonra kendinizi yemeye verebilirsiniz. Stresten kurtulmak için her türlü aktiviteye ihtiyacınız vardır. Egzersiz programınızı sıkıcılıktan kurtarmalı bisiklet ya da yürüyüş gibi eğlenceli şeyler ilave etmelisiniz. Herşey çok programlı, düzenli bir proje olmak zorunda değil.

En önemlisi ise arada bir başka şeylerle de ilgilenmeniz olacaktır. Başak burcu çok evhamlıdır sürekli endişe içindedir. Sevgili Başak sabah yeni bir gün doğar bunu unutmayın.

Bu ödeme servis ve içerik satın almak içindir. Ödemeyi yaptığınızda servisiniz anında başlayacağı için, hatalı ödeme haricinde iade yapılması mümkün olmayacaktır.