BURÇLAR

Burçlar hızlı erişim :

Sağlık ve Spor

Yönetici Gezegeniniz: Boğa burcu, güzellik, konfor ve lüks gezegeni Venüs tarafından yönetilir.

Vücudunuzda Yönettiği Bölge: Boğaz

Metabolizmanız: Yavaş.

En Önemli Özelliğiniz: İrade ve kararlılık.

Sizi Sinirlendiren Şey: Acele hareket etmek zorunda kalması. Hızlı refleks ve çeviklik gerektiren sporlar ona hitap etmez. Konsantrasyon, koordinasyon gerektiren yavaş sporlardan zevk alır. Golf, okçuluk gibi.

Sağlığınızla İlgili Yaptığınız Hata: Hareketsizlik

Boğa burcu olarak dünyayı tüm duyularınız ile algılarsınız. Bir şeye dokunmak, sesini duymak, tadına bakmak, kokusunu almak sizin için çok önemlidir. Seks, güzel yemekler, okşanmak, bazı kumaşların cildinize dokunuşu ve müzik çok hoşunuza gider. Boğa burcu atletik değildir, rahatınıza çok düşkün olduğunuzdan tembel tembel oturmaya bayılırsınız. Yemeklere ve çikolataya düşkün olduğunuz ve televizyon, internet karşısında hareketsiz saatler geçirdiğiniz için kolaylıkla kilo alabilir ve bu fazla kilolarınızdan kurtulamayabilirsiniz.

Kendinize uygun aktiviteler seçmeye ve bunu eğlenceli bir hale getirmeye çalışın. Spor salonunda giymek için yeni ve hoş giyecekler satın alın. Arada bir spor sonrasında kendinizi sauna ve masajla ödüllendirin.

Hoşunuza giden bir aktivite bulduğunuz zaman sonuna kadar değerlendirin. Bisikletinizle gidilmemiş yerler keşfedin. Boğa burcu yeşillik ve çiçekler içinde olmaya bayılır. Bahçede çalışarak hem hareket etmiş hem de bir şeyler yetiştirmiş olacaksınız. Zevk aldığınız bir şey bulursanız onu devam ettirirsiniz.

Yeme alışkanlıklarınızı birdenbire değiştirmeyin. Kendinizi tamamen aç bırakarak bir sonuç alamazsınız. En iyisi yavaş yavaş sağlıklı yemek alışkanlıkları edinmek olacaktır. Bu şekilde bıkmadan metabolizmanızı hızlandırabilirsiniz.

Venüs size son derece hoş bir ses vermiştir. Hatta bazılarınız çok güzel şarkı söyler. Kış aylarında boğazınız sık sık şişebilir ve faranjit olabilirsiniz. Kahvaltınızdan portakal suyunu eksik etmemeli, boğazınız şiştiği zaman tuzlu su ile gargara yapmalı, çayınızı bal ile içmelisiniz.

Bu ödeme servis ve içerik satın almak içindir. Ödemeyi yaptığınızda servisiniz anında başlayacağı için, hatalı ödeme haricinde iade yapılması mümkün olmayacaktır.