BURÇLAR

Burçlar hızlı erişim :

Hediye Seçimi

İkizler Kadını

İkizler kadını sürekli haberleşmek ister; ona şık bir kalem seti ya da cep telefonu, faks, bilgisayar gibi insanlarla sürekli iletişim içinde olmasını sağlayan şeylere bayılır.

İkizler kadını yeni aksesuarlarla dış görüntüsünü değiştirmeyi sever; ona takı ve küçük bir deri sırt çantası alabilirsiniz. Sık seyahat ettiği için yeni bir bavula her zaman ihtiyacı olabilir. Tekerlekli bir bavul ya da hafta sonu seyahatlerinde kullanacağı zarif bir çanta çok işine yarayacaktır.

İkizler kadını aynı anda birkaç şey birden yapmayı sevdiği için ona çalışırken müzik dinleyebileceği bir portatif CD ya da MP3 çalar veya radyo hediye edebilirsiniz. Kitabını yolculuklarda ya da yatağında gece yanındaki kişi uyurken okuyabilmesi için pilli minik okuma lambasına bayılacaktır. Yazmayı seven İkizlere kilitli şık bir günlük defteri ile çok mutlu olacaktır.

İkizler Erkeği

İkizler okumayı çok sever; yeni çıkan çok satan kitaplardan hediye edebilirsiniz. İkizler seyahat burcu olduğu için seyahat çantası veya deri bir tuvalet çantası alabilirsiniz. Herhangi bir yere gidebileceği uçak biletine bayılacaktır.

E-mail almak ya da yollamak onun için çok eğlencelidir, onun bir senelik internet aboneliğini ödeyebilirsiniz. İkizler burcu işe yarayan, fonksiyonel minik aksesuarlara bayılır. Arabası için geniş açılı dikiz aynası veya içeceğini koymak için özel bir aksesuar hoşuna gidecektir. Hatırlamak istediği şeyleri yazarak not almak yerine, konuşarak kaydetmesi için minik ses kayıt cihazları günlük hayatını kolaylaştıracaktır. İkizler burcu haberleşme tanrısı Merkür tarafından yönetilir ve sürekli telefondadır, bir cep telefonu mükemmel bir hediye olacaktır.

İkizler evde pek oturmaz, çoğunlukla dışarıdadır; hava tahmini yapan bir alet dışarı çıkarken (barometre/termometre) nasıl giyinmesi gerektiğine yardım edecektir. Aynı nedenden dolayı sıcak ve soğuk içecekler için modern çelik bir termos onun gibi sürekli yolda olan birini memnun edecektir.

İkizler yeni şeyler öğrenmeye ve çeşitli konularda dersler almaya bayılır. Örneğin bilardo veya yazı tekniğini geliştireceği ya da şarap veya sinema hakkında bilgisini artıracağı özel dersler bulabilirsiniz.

Bu ödeme servis ve içerik satın almak içindir. Ödemeyi yaptığınızda servisiniz anında başlayacağı için, hatalı ödeme haricinde iade yapılması mümkün olmayacaktır.