BURÇLAR

Burçlar hızlı erişim :

Sağlık ve Spor

Yönetici Gezegeniniz: İkizler burcu iletişimci, meraklı, rasyonel ve mantıklı düşünceyi yöneten Merkür tarafından yönetilir. Merkür saniyede şekil değiştirdiği için “cıva” gezegen olarak da anılır.

Vücudunuzda Yönettiği Bölge: İkizler burcu sinir sistemini, kolları, omuzları, elleri ve akciğerleri yönetir.

Metabolizmanız: Hızlı

En Önemli Özelliğiniz: Çok yönlülük ve esneklik. İkizler burcu olarak sürekli değişikliğe ihtiyaç duyarsınız. Çok çevik olduğunuz için aerobik, dans, jimnastik, basketbol, tenis gibi sporlar tam size göredir. Sevgili İkizler her zaman olduğunuzdan genç göründüğünüz için çok şanslısınız.

Sizi Sinirlendiren Şey: Hep aynı olan şeyler. Değişikliğe ihtiyacınız var, rutinden uzak durun.

Sağlığınızla İlgili Yaptığınız Hata: İyice öğrenip uygulamadan ve üzerinizdeki etkisini görmeden bir spor aktivitesinden diğerine atlamak.

İkizler burcu olarak programsız ve anlık yaşamayı sevdiğinizden yemek zamanı ya evde hiç bir şey yoktur ya da siz de yemek pişirme isteği yoktur. Her durumda da hazır, sağlıksız, yemeklerle beslenir ve kendinizi kötü hissedebilirsiniz.

İkizler aynı anda iki şey birden yapar. Yemek yerken, konuşmak ya da okumak yerine yemeğe konsantre olmalısınız, aksi takdirde yediğinizi unutabilirsiniz. İkizler burcu genellikle kilolu değildir. Bunun sebebi sinirsel bir enerjiye sahip olup sürekli hareket halinde olmanız ve hiç yerinizde duramamanızdır. Zayıf olmanın sağlıklı olmak demek olmadığını unutmayın ve doğal, taze sebze ve meyvelerle beslenmeye özen gösterin. İkizler yazarların burcudur, masanızın başında dalıp saatler geçirmeyin arada bir kalkıp dolaşın, kısa egzersizler yapın. Hem kafanız dağılacak hem de sağlığınıza iyi gelecektir.

Kilo probleminiz olursa bilin ki bu sinirsel geriliminizin sonucudur. Sinirli olduğunuz zamanlar sakinleşmek için hızlı bir şekilde abur cubur atıştırma alışkanlığınız olabilir. Bunun yerine elma gibi faydalı meyveler yemeye çalışın.

Akciğerler ve vucüdunuzun üst bölgelerinin güçlenmeye ihtiyacı vardır. Koşmak ve aerobik iyi gelecektir. İkizler burcu genellikle hızlı ve hareketli sporlardan zevk alır. Yavaş yapılan sporlara, meditasyon gerektiren yogaya pek sabrı yoktur. Bronşit gibi akciğerlerle ilgili sorunlara açık olduğundan özellikle sigaradan uzak durmalıdır.

İkizler burcu sinirsel gerilimden doğacak hastalıklara açıktır. Bu yüzden herkesten daha çok gevşemeye ve bakış açınızı değiştirmeye ihtiyacınız vardır. Sık sık hafta sonu kısa gezilere çıkmaya çalışın. Ortam değiştirerek gevşeyip rahatlamanız kolay olacaktır. B-komplex vitaminleri almalısınız. Abur cuburdan uzak durmalı, sağlıklı ve doğal yiyecekleri sık sık ama az miktarda yemelisiniz.

Bu ödeme servis ve içerik satın almak içindir. Ödemeyi yaptığınızda servisiniz anında başlayacağı için, hatalı ödeme haricinde iade yapılması mümkün olmayacaktır.