BURÇLAR

Burçlar hızlı erişim :

Sağlık ve Spor

Yönetici Gezegeniniz: Koç burcu güçlü, dayanıklı ve saldırgan Mars tarafından yönetilir.

Vücudunuzda Yönettiği Bölge: Baş

Metabolizmanız: Çok hızlı

En Önemli Özelliğiniz: Heves ve canlılık

Sizi Sinirlendiren Şey: Yeterince hareket olmaması : “Canım sıkılıyor!”

Sağlığınızla İlgili Yaptığınız Hata: Limitlerinizi bilmemeniz ve fiziksel olarak kendini fazla zorlamanız.

Koç burcu canlı ve enerjiktir, çok çalışır, çok gezer ve ikisinde de aşırılığa kaçabilirsiniz, ölçünüz yoktur. Anlık yaşar ve gelecekten korkmazsınız.

Sabırsız Koç spor ve rejim dahil herşeyin sonucunu hemen görmek ister. Fiziksel bedeniniz ise her zaman sizin kafanızdaki programa uymayabilir. Doğanın daha yavaş işleyen hızına alışmalısınız. Sürekli hareket halinde olduğunuzdan kilo probleminiz yoktur.

Yönetici gezegeniniz “savaşçı” Mars sayesinde takım sporlarında başarılı olursunuz. Mars inanılmaz bir güç, dayanıklılık, güven ve motivasyon verir. Rekabet duygunuz çok gelişmiştir ve kararlılığınız ile rakibinizi mutlaka yenmek istersiniz. Kazanmaya indeksli Koç hep kazanmak ister ve de çoğu zaman kazanır.

Yorucu, ağır aktiviteler sizi sakinleştirir ve kendinizi harika hissetmenizi sağlar. Futbol, basketbol, boks, uzakdoğu sporları, sörf, paten kayma, ip atlama gibi enerjik spor ve aktiviteler Koç burcuna göredir. Mars metallerden demiri yönetir, ağırlık çalışmalı, aletli jimnastik denemelisiniz.

Koç burcu olarak bu sporları yaparken çok ısınabilirsiniz, sürekli su içmeyi ihmal etmeyin. Yiyeceklerde baharat ve acıyı seversiniz, ızgara et ve balıklara acılı soslar ekleyebilirsiniz.

Gerginlik yüzünden sık sık başınız ağrıyabilir. Koç burcu vücütta başı yönetir, dişler de başın içindedir bu yüzden diş bakımınızı ihmal etmemeli ve düzenli olarak dişçinize gitmelisiniz.

Bu ödeme servis ve içerik satın almak içindir. Ödemeyi yaptığınızda servisiniz anında başlayacağı için, hatalı ödeme haricinde iade yapılması mümkün olmayacaktır.