BURÇLAR

Burçlar hızlı erişim :

Sağlık ve Spor

Yönetici Gezegeniniz: Kova burcu, sürprizlerle dolu yenilikçi ve icatların gezegeni Uranüs tarafından yönetilmektedir.

Vücudunuzda Yönettiği Bölge: Dolaşım sistemi ve ayak bilekleri.

Metabolizmanız: Hızlı.

En Önemli Özelliğiniz: Her zaman bulunduğunuz toplumun çok ilerisindesiniz. Sizin şu an yaptığınız şeyi herkes en az üç yıl sonra yapmaya başlayacaktır.

Sizi Sinirlendiren Şey: Rutin. Siz bir şeyi saat kaç olursa olsun canınız istediği anda yapmak istersiniz. Bu yemek yemek, egzersiz yapmak ve seks için de geçerlidir. Program dahilinde yaşamaktan nefret edersiniz. Monotonlaşan aktiviteler ilginizi çekmediğinden farklı şeyler yapmalısınız.

Sağlığınızla İlgili Yaptığınız Hata: Bilgisayar başında bütün gün oturarak hareketsiz kalmanız. Yaptığınız işlerle kendinizi kaybederek egzersiz yapmayı unutmanız.

Kova son derece entelektüel ve akıllıdır. Kafasının içinde yaşarken fiziksel bedenini tamamen unutur ve bir rahatsızlığı olunca çok şaşırır.Zayıf noktanız ayak bileklerinizdir, dans ederken, buz pateni, jimnastik ya da kayak yaparken özellikle dikkat etmelisiniz. Bu tip aktiviteleri yaparken bandajla bileklerinizi desteklerseniz kendinizi daha iyi hissedebilirsiniz. Dolaşım sisteminiz hassas olduğu için spor yaparken kendinizi sıcak tutmanızda fayda var.

Bilgisayar başında oturmak kalçalarınızı genişletebilir, sürekli egzersiz yapmalısınız. İnternette olduğunuz için buradan sağlıkla ilgili bilgiler bulabilirsiniz. Elektronik aletlere meraklısınızdır, egzersiz video kasetleri ile canınızın istediği saatte, istediğiniz egzersizi yapabilirsiniz. Aynı şeyleri yapmaktan sıkıldığınız için farklı bir çok kaset almanızda fayda var.

Zor konsantre olmanıza rağmen yaptığınız işte kendinizi kaybedebilir ve düzenli yemek yemeyi unutabilirsiniz. Siz koşuşturmalarınızın arasında atıştırmaktan yanasınız, ne yediğinize hiç dikkat etmezsiniz. Önceden planlamalısınız. Farklı ve egzotik şeylerden hoşlandığınız için, tropik yerlerden ithal edilen meyveler hoşunuza gidebilir, abur cubur yerine bu tip meyvelerden atıştırabilirsiniz.

Yeni trendler hep ilginizi çeker. Diyet, beslenme ve egzersizde de yeni akımları takip edersiniz. Sağduyunuzu kullanın ve son çıkan mucize diyet ve zayıflama haplarına şüphe ile yaklaşın.

Kova sosyal bir burçtur, siz  diğer insanlarla birlikte iken daha mutlusunuzdur. Başkaları ile birlikte olmak size enerji verir. Bir gurup arkadaşınızla spor yaparsanız eğlenirken form tutabilirsiniz.

Bu ödeme servis ve içerik satın almak içindir. Ödemeyi yaptığınızda servisiniz anında başlayacağı için, hatalı ödeme haricinde iade yapılması mümkün olmayacaktır.