BURÇLAR

Burçlar hızlı erişim :

Sağlık ve Spor

Yönetici Gezegeniniz: Oğlak Burcu, uzun ömür ve dayanıklılık gezegeni Satürn tarafından yönetilir.

Vücudunuzda Yönettiği Bölge: Kemikler, dişler ve özellikle dizler.

Metabolizmanız: Orta hızlı.

En Önemli Özelliğiniz: Rekabetçi ve disiplinli oluşunuz.

Sizi Sinirlendiren Şey: Spor ve egzersiz yapacağınız zamanlarda uzun, yararsız toplantılara mahkum olmak.

Sağlığınızla İlgili Yaptığınız Hata: Çok rekabetçi olmanız, beklediğiniz performansı gösteremeyince moralinizin çökmesi ve başkalarının ne düşündüğüne fazla önem vermeniz.

Oğlak burcu çok hırslıdır ve hep önde olmak ister. Kendini çalışmaya o kadar kaptırır ki çoğu zaman saatin ne kadar geç olduğunun farkına bile varmaz. Bunun sonucu olarak o saatte ne bulursanız onu yer ve çoğu zaman sağlıksız gıdalarla beslenmiş olursunuz. İşleriniz ne kadar yoğun olursa olsun önceden planlayarak daha iyi ve sağlıklı yiyecekler yiyebilirsiniz.

Oğlak burçları kendilerini çok zorlarlar ve özellikle tembellik yaptıklarına inandıklarında kendilerini çok eleştirirler. Fiziksel olarak formda olup iyi gözükmek ister ve bunun iş hayatlarına olumlu etkisi olduğunu düşünürler. Bu doğru olsa bile bu yüzden kendinize eziyet etmemelisiniz.

Bir toprak elementi olarak doğada yürüyüş, koşu gibi egzersizlerle kendi temponuzu kendiniz belirlemek istersiniz. Oğlaklar ayaklarının altında toprağı hissetmekten zevk alırlar, dağcılık, golf tam size göredir.

Oğlaklar gençken bile eklem yerlerinde sorunlar yaşayabilirler. Esnekliğinizi korumak için sürekli egzersiz yapmalısınız. Özellikle dizlerinize dikkat etmelisiniz. Ağırlık çalışarak vücudunuzu güçlendirebilirsiniz.

Bu ödeme servis ve içerik satın almak içindir. Ödemeyi yaptığınızda servisiniz anında başlayacağı için, hatalı ödeme haricinde iade yapılması mümkün olmayacaktır.