BURÇLAR

Burçlar hızlı erişim :

Sağlık ve Spor

Yönetici Gezegeniniz: Terazi burcu güzellik, aşk, eğlence ve konfor gezegeni Venüs tarafından yönetilmektedir.

Metabolizmanız: Yavaş

En Önemli Özelliğiniz: Zerafet, denge ve koordinasyon. Jimnastik, golf, dans gibi aktiviteleri denemelisiniz.

Sizi Sinirlendiren Şey: Hoş olmayan görüntüler sinirinizi bozar. Mesela saçınızın kötü olması, spor yaptığınız yerin çirkin görüntüsü ya da pejmurde bir giysi ile spor yapmak zorunda olmanız moralinizi bozar.

Sağlığınızla İlgili Yaptığınız Hata: Terazi burcu spor klubünde fazla sosyal olmaktan oraya gidiş sebebini bile unutabilir. Hoş insanlara göz atmaktan, tanıdıkları ile dedikodu yapmaktan spor yapmaya fazla vakti kalmayabilir. Gene de aşırı uçlara gitmemelisiniz. Bu sefer de aşırı yorgun düşebilir veya bir yerinizi incitebilirsiniz. Dengenizi korumalısınız.

Sizin kadar bakımlı burç az bulunur. Teraziler kendilerine çok iyi bakarlar. Rafları bakım kremleri, şampuanlar ve kozmetik ürünleri ile doludur ama yediklerine o kadar dikkat etmezler. Tatlıya karşı zaafları vardır. Kendinize bunu tamamen yasaklamayın onun yerine azaltın. Tamamen kesmeye kalkarsanız daha fazla yemeye başlayabilirsiniz. Terazinin atıştırma huyu kilo almasına sebep olur.

Terazi’nin sosyal hayata ve gece hayatına olan düşkünlüğü uykusuz kalmasına sebep olur. Gece çok geç olmadan evinize dönmeye çalışın.

Terazi ortaklık burcudur, bir başkası ile takım olarak yapacağınız sporlar size göredir. Çift kişi tenis, squash, basket, futbol, voleybol, yelkencilik gibi partner gerektiren sporları denemelisiniz.

Alt sırt bölgenize dikkat etmeli, sırt kaslarınızı güçlendirmeli ve böbrek sağlığınız için de bol su içmelisiniz.

Bu ödeme servis ve içerik satın almak içindir. Ödemeyi yaptığınızda servisiniz anında başlayacağı için, hatalı ödeme haricinde iade yapılması mümkün olmayacaktır.