BURÇLAR

Burçlar hızlı erişim :

Hediye Seçimi

Yay Kadını

Hareketli ve atletik Yay kadınına spor salonu için üyelik ya da egzersiz video kasetleri hediye edebilirsiniz. Yeni sporlar öğrenmek isteyebilir; binicilik, karate veya herhangi bir spor dalında ders almasını sağlayabilirsiniz. Aslında her konuda yeni şeyler öğrenmeyi sevdiğinden onun ilgisini çekecek birçok konuda örneğin İtalyancadan, Çin yemeğine kadar herhangi bir konuda ders ayarlayabilirsiniz.

Giysi olarak konforlu ve rahat spor kıyafetleri tercih eder. Seyahat etmeyi seven Yay kadınına kullanışlı, katlanan bir bavul ya da pasaportu için kaliteli deri bir cüzdan alabilirsiniz. Oldukça moderndir; dijital video kamera iyi bir hediye olacaktır. Yönünü bulmasına yardımcı olacak spor bir saat, bir çift bot ya da spor ayakkabıları onu çok mutlu edecektir.

Oldukça zeki olan Yay kadınına eğer bir kitap alacaksanız daha sonra üzerinde tartışabileceğiniz ilginç ve derin bir konu seçmelisiniz. Burcun uğurlu taşı firuzedir. Firuzeden yapılmış ilginç bir takı alabilirsiniz. Hayvanları çok seven Yay’a kedi ya da köpek yavrusu hediye edebilirsiniz.

Yay Erkeği

Yay erkeği sürekli hareket halindedir, günlük programına uyabilmesi için spor bir saat alabilirsiniz. Sık seyahat ettiği için pasaportunu ve biletlerini taşıyabileceği bir çanta verebilirsiniz. Yay erkeği çok sportiftir; kayak ayakkabısı, snowboard, basket ya da futbol topu, tenis raketi, spor kıyafeti, kamp yaparken kullanacağı bir çadır ya da mangal hediye edebilirsiniz. Olta takımı, avcı bıçağı ve pusula alabilirsiniz. Spor mağazalarından bir şeyler seçebilirsiniz.

Açık hava düşkünü olan Yay’a, dere tepe dolaşırken giyeceği bir anorak ya da yelek verebilirsiniz. Bahçesi varsa basket potası alabilirsiniz. Her zaman çocuk ruhludur, renkli bir uçurtmaya ya da sirk gösterisine bayılacaktır. Çocukları varsa uzaktan kumanda oyuncak tekne alın çocukları ile birlikte parklarda, su kenarlarında oynayacaktır.

Bu ödeme servis ve içerik satın almak içindir. Ödemeyi yaptığınızda servisiniz anında başlayacağı için, hatalı ödeme haricinde iade yapılması mümkün olmayacaktır.