BURÇLAR

Burçlar hızlı erişim :

Sağlık ve Spor

Yönetici Gezegeniniz: Yay burcu mutlu ve iyimser Jüpiter tarafından yönetilir.

Vücudunuzda Yönettiği Bölge: Yay burcu kalçayı yönetir.

Metabolizmanız: Hızlı.

En Önemli Özelliğiniz: Yeni şeyler denemeye olan merakınız.

Sizi Sinirlendiren Şey: “İçeri tıkılmak” sizin fobinizdir. Açık hava tam size göredir.

Sağlığınızla İlgili Yaptığınız Hata: Egzersiz yapma konusunda disiplinsiz olmanız. Bazen canınızın istememesi ve diğer mazeretleriniz.

Şanslısınız! Yay burcu olarak en az bir spor dalında başarılı olacağınız kesin. Olimpiyat şampiyonlarının çoğu Yay burcundan çıkar. Kuvvetlisiniz, doğal bir ritme sahipsiniz, hızlısınız ve kazanacağınıza inanıyorsunuz. Aynı zamanda dışa dönük, komik ve sosyalsiniz. Egzersiz yaparken arkadaşlarınızla bir arada olmaktan ve dostça rekabetten hoşlanırsınız.

Okçuluk, eskrim, dağcılık, binicilik, kürek gibi sporlarla formunuzu korurken heyecanlanacak konsantre olacak ve eğleneceksiniz. Burcunuzun semboli yarı insan yarı at at şeklindeki mitolojik yaratıktır, atlara özel bir ilginiz olabilir. Yay burcu seyahati yönetmektedir bu yüzden kamp yapmak, dağa tırmanmak, rafting gibi seyahat etmenizi sağlayacak aktiviteler size çok uygundur.

Nerede ise tüm sporlara meraklısınızdır ve bu yüzden vücudunuz arkadaşlarınızı kıskandıracak formdadır. Yay burcu, sağlam kafanın sağlam vücutta olduğunun farkındadır ve düzenli olarak ikisini güçlendirmek için yollar bulur.

En büyük zaafınız yağlı yiyeceklere olan düşkünlüğünüzdür. Jüpiter tarafından yönetildiğiniz için kalorili yiyeceklere meraklısınızdır. Burcunuz kalçayı yönettiği için eğer kadınsanız fazla kilolarınız burada toplanacaktır. Erkek yaylar’ın aldıkları kilo ise daha çok bel bölgesinde toplanacaktır. Kısıtlanmayı ve engellenmeyi sevmediğinizden diyet yapmanız zor olacaktır ama gene de çok hareketli olduğunuz için aklınıza koyarsanız kolayca zayıflayabilirsiniz. Küçük yaşlardan itibaren kemiklerinizi (özellikle kalça kemiklerinizi) güçlendirmek için kalsiyum almalısınız.

Bu ödeme servis ve içerik satın almak içindir. Ödemeyi yaptığınızda servisiniz anında başlayacağı için, hatalı ödeme haricinde iade yapılması mümkün olmayacaktır.