AYIN BURCU

   22 Aralık-19 Ocak OĞLAK
İnatçı dağ keçisi gözünü diktiği zirveye doğru yılmadan usanmadan ilerler ve günün birinde mutlaka en tepeye tırmanır. Hayatta bir amacı vardır, ayaklarını yere sağlam basar ve ne yöne gittiğini iyi bilir. İşine Başak burcu kadar düşkündür ve sorumluluk duygusu çok gelişmiştir. Gerçekçi ve karamsardır hatta bazen hayatı fazla ciddiye alır. Aileye, geçmişe ve geleneklere çok bağlıdır. Oğlaklar yaşları ilerledikçe kendilerini bulur ve açılırlar. Başka etkiler almadılarsa, fiziksel olarak çok sağlam sayılırlar. Tutumlu Oğlak yakınınızın hediyesini hediye bölümünden seçebilirsiniz. 

Bu ay sizi neler bekliyor - OCAK 2017

 
 Yeni bir seneye, yeniay ile başlıyoruz. 29 Aralık'ta Oğlak burcundaki yeniayın enerjisi ayın ilk on gününde etkili olmaya devam edecek. Bu yeniay Balık burcundaki Neptün ile Mars'a olumlu titreşimler gönderiyor. Mars ile Neptün'ün yanyana olması yağışları artırıyor. Kar, buz, kaygan zemin, suyla ilgili zararlar, ilaçların yan etkilerine ve alkol alımına dikkat! Aşk gezegeni Venüs de 3 Ocak'ta Balık burcuna geçecek ve Balıkların yanı sıra Oğlak, Yengeç, Akrep ve Boğalar da ayın ortasına kadar destek alacaklar. Geçen ay başlayan Merkür gerilemesi ise 8 Ocak'ta sona erecek ama acele etmemeli ve yeni başlangıçlar için araya mesafe koymalıyız. 12 Ocak'ta Yengeç burcundaki dolunay gerilimli geçebilir. Sürpriz gezegeni Uranüs dolunaya çok sert açı yapacak. Alev almaya hazır bir ortam olabileceğinden hassas konulardan uzak durmak iyi olur. Ocak ayı yine bir yeniay ile sona erecek. 28 Ocak'ta Kova burcundaki yeniay ile yeni girişimlerde bulunabiliriz. 
Ayrıştırmayan, birleştiren, sevginin tüm olumsuzluklara galip geleceği bir yıl dileğiyle.
Eren Hattatoğlu Şahin

 

OĞLAK ünlüleri

İsaac Newton, Louis Pasteur, Paul Cezanne, Henry Matisse, Puccini, Mao, Stalin, Enver Sedat, Richard Nixon, Muhammed Ali, Fraser, George Foreman, Ava Gardner, F. Fellini, Elvis Presley, Jack London, Anton Chekov, Henry Miller, J.R.R. Tolkien, Sade, Jim Carrey, Psy, Barış Manço, Jude Law, Kate Middleton, Orlando Bloom, Kate Moss.

OĞLAK okuyucularımız

2017'de ekim ayına kadar olan dönemde iş hayatınız çok parlak. Yeni işler alabilir, terfi edebilirsiniz. Ekimden sonra sosyal hayatınız canlanacak ve son en yılın en eğlenceli dönemini yaşayacaksınız. Ulaşımla ilgili zorluklar ve araba konusundaki sıkıntılar 2017 sonunda rahatlayacak. 

Haftanın önemli olayı

 

22-28 Ocak 2017


 

 

Bu hafta, yeni başlangıçlara zemin hazırlayan “adil” bir yeniay doğuyor. Yeni girişimlerde bulunmak için 28 Ocak Cumartesi günü Kova burcunda doğan bu yeniayın hemen ardından harekete geçebiliriz – öncesinde değil! Yeniayın enerjisi doğduktan sonra ortaya çıkacak ve on gün boyunca titreşimler yaymaya devam edecek. Doğduktan hemen sonraki günler ise en güçlü günler olacak. Öncesi plan ve hazırlıklık yapnak için çok uygun. Herhangi bir şeye yeniay ile başladığımızda arzuladığımız gibi gelişme ve sonuçlanma şansı diğer zamanlardan çok daha fazladır. Devamını haftalık yorum bölümünden okuyabilirsiniz.

Yükselen burç

Doğduğunuz gün Güneş'in içinde bulunduğu burç asıl burcunuzdur. Doğum anınızda doğu ufkunda yükselen burç ise yükselen burcunuzdur ve en az asıl burcunuz kadar önemlidir. Aylık, günlük ve yıllık yorumlarda öncelikle yükselen burcunuzu okumalısınız..

Burç uyumları

Sevdiğinizle, eşinizle ya da platonik aşkınızla ilişkiniz nasıl? Bu ilişkinin geleceği var mı? Birbiriniz için mi yaratılmışsınız yoksa beraberliğiniz imkansız mı? Uyuşan noktalarınız neler? İlişkinizin devam etmesi için nelere dikkat etmelisiniz.  Hepsini burç uyumlarında bulabilirsiniz. Yükselen burçlarınızı da karşılaştırmayı unutmayın.

 

Bu ödeme servis ve içerik satın almak içindir. Ödemeyi yaptığınızda servisiniz anında başlayacağı için, hatalı ödeme haricinde iade yapılması mümkün olmayacaktır.