DUYURULAR

 • VEDA

  12 Mart 2018

  1 Nisan 2018’den itibaren yayın hayatımıza ara veriyoruz. Temmuz 2002’den beri  günlük, aylık ve sonrasında haftalık ve yıllık yorumlarımızda neredeyse 16 yıldır bizi takip etmekteydiniz. Sizlere çok teşekkür ediyoruz. Ancak eşimi kaybetmiş ve kızımı tek başına yetiştirmeye çalışırken, Susan Miller’ın da ayrılmasıyla iş yükümü kaldıramaz oldum ve ara vermem zorunlu hale geldi. Yeni üyelik almayacağız ve devam eden üyeliklerin ücretlerinin iadesini kredi kartlarınıza yapacağız. Yeni proje ve yayınlarda görüşmek dileğiyle. Şimdilik hoşçakalın.

   

 • ocak 2018

  29 Aralık 2017

  Ocak 2018 yorumları yayında. 

 • 2018 YILLIK YORUMLAR

  18 Aralık 2017

  2018 Yıllık yorumlarım yayınlanmıştır. Şimdiden mutlu ve sağlıklı seneler diliyoruz.

 • Kasım yorumları ve Susan Miller

  02 Kasım 2017

  Susan Miller’ın Kasım ayı yorumları kendisiyle ilgili sıkıntıdan dolayı üç-dört gün gecikiyor. Aralık ayından itibaren aylık yorumlar 15 yıldan beri Susan Miller ile çalışan Eren Hattatoğlu Şahin tarafından yazılacak. Haftalık ve yıllık yorumları 10 yıldan beri onun kaleminden okumaktaydınız.
  Sevgilerimizle
  Astrolojist

 • İstinyepark Beymen söyleşi

  12 Ekim 2017

  14 Ekim Cumartesi günü saat 15:30'da İstinyepark Beymen'de Kosmos, gezegenler, burçlar ve 2018 söyleşimize davetlisiniz.

 • susan miller kasım yorumları

  31 Ekim 2014

  Susan Miller’dan
  Geçen nisan ayında bağışıklık sistemimi zayıflatan bir sağlık sorunu aniden başladı. Doktorlarım tedavi ediyordu. Ancak 14 Ekim’de rutin bir doktor kontrolünde doktorum son altı haftadır kullandığım yeni ilacın anormal bir mide bulantısına neden olduğunu gördü (öyle ki, bir haftada tam 4 kilo kaybettim) ve ayrıca giderek artan virus enfeksiyonlarına yakalanmaya başlamıştım. (Biologlar işini yapabilmeleri için bağışıklığınızı düşürürler.) Doktorum bana hiç eve uğramadan aynı gün hastaneye yatmam gerektiğini emretti. Nisan ayından beri çok mücadele ettiğimi ve New York City hastanesinde eğitim veren yeni ekibi ile beni detaylı olarak inceleyeceklerini söyledi. Çeşitli testler ve tıbbi işlemler yapıldı ancak herhangi bir ilaca başlanmadan önce vücudumda hiçbir enfeksiyon olmaması gerekiyormuş ve bendeki enfeksiyonların geçmesi için farklı bir antibiyotik tedavisi ile 13 gün boyunca hastanede yatmam gerekti. 
  Doktorum çektiklerimden bir an önce kurtulmam için daha uygun başka bir ilaç bulmaları gerektiğini söyledi ve vücudumun verdiği tepkileri ölçmek için beni yakından incelemeye başladılar. Bu süreçte bilgisayar ve cep telefonum bir dolaba kilitlendi ve tamamen dinlenmeye çekildim. Beni yoğun bakıma aldılar ve sadece kızım ve asistanım ziyaretime gelebildi. Sadece serum ve meyve suyu ile beslendim. Bu arada demir gibi diğer besleyici maddeler de serumdan veriliyordu. Kaybettiğim zamandan dolayı endişeli idim ama aynı zamanda çok zayıf düştüğümden sürekli uyuyordum. Çevremdeki dünya giderek bulanıklaşıyordu. Neyse ki, şimdi evimdeyim ve güneş ışığını görmekten çok mutluyum zira hastanedeki odamda pencere yoktu. Küçük yürüyüşlere çıkıyorum ama bir arkadaşla yürümek daha emniyetli geliyor. Bu ayın yorumları kısa ama ihtiyacınız olan herşeyi verecek. Aralık ayında eski halime dönmeyi bekliyorum. Gelecek ay alıştığınız uzun raporu bulacaksınız zaten uzun yazmayı çok seviyorum.
  Yorumları hemen almayı istediğinizi bildiğim ve sizi bekletmemek için bu ay kısa yazdım. Sağlığıma yavaş yavaş kavuşuyorum. Hafif, az ve besleyici yiyecekler yediğimden enerjim tahmin ettiğimden daha kısa sürede geri geliyor. Henüz tam iyileşmedim ve geçirdiğim bu zor dönemdeki desteğinizi gerçekten çok takdir ediyorum. Doktorum ve ben yememe hatta düşünmeme engel olan biyolojik ilacı bırakmamı sağlayacak iyi bir çözüme çok yaklaştık. Yeni bir ilaç var, harika görünüyor ama emin olmak için biraz daha zaman geçmesi gerekiyor. Nefeslerimizi tuttuk ve bekliyoruz! Steroidlerden de kurtuluyorum, görevlerini tamamladılar ve artık ihtiyacım kalmayacak. Her şey daha iyi görünüyor. Dua ediyorsanız, benim için de edin lütfen. Doktorum, amacımızın hastane ve ameliyat odasına geri dönmemek olduğunu söylüyor. Bu hedefe çok yaklaştığımızı hissediyorum. Çok teşekkürler sevgili okuyucular!a

 • susan miller ve aylık yorumlar

  01 Eylül 2014

  Bildiğiniz gibi aylık yorumlarımızı hazırlayan Amerikalı astrolog Susan Miller bir süredir rahatsız ve yorumları gecikiyor. Susan Miller yeni bir ilaç tedavisine başladı ve durumu biraz ağır. Eylül yorumlarını hazırlayacağını söylemesine rağmen henüz başlayamadı. Kendi sitesi olan www.astrologyzone.com da yorumlar yer almıyor. Bu ne yazık ki, ne bizim ne de onun elinde olan bir durum değil. Kendisine acil şifalar diliyoruz. Sizleri en kısa sürede bilgilendirmeye çalışacağız.

 • İlişkiler Astrolojisi Semineri

  15 Eylül 2013

  İLİŞKİLER ASTROLOJİSİ
  ARADIĞIM KİŞİ SEN MİSİN?
  Dünyaya geldiğimiz andan itibaren sosyal bir ortam içinde yer almaktayız. Çevremiz insanlarla dolu. Ama ister aileden olsun, ister okuldan, isterse de arkadaş ortamından bazılarıyla daha iyi anlaşıyoruz bazılarıyla ise hiç geçinemiyoruz. Günün moda sözüyle elektrik alıyoruz ya da alamıyoruz. Peki bizi bu insanlara karşı çeken ya da iten güç nedir? Hangi astrolojik göstergeler karşımızdakiyle birbirimizi anlayacağımızı veya hiçbir şekilde uyum sağlayamayacağımızı gösteriyor. Doğum haritalarımız; arkadaşlık, aşk, iş veya aile ilişkilerinde kimlerle uyum sağlayacağımızı, kimlerle kadersel bağımız olduğunu ya da hayatta ki gerçek öğretmenlerimizin kim olduğunu anlatıyor mu?
  29 Eylül Pazar günü yapılacak olan “İlişkiler Astrolojisi” seminerimizde katılımcıların da haritalarından yola çıkarak bu konuyu inceleyeceğiz. Katılım için info@astrofiber.com veya ozlemnihan13@hotmail.com adresine doğum ve iletişim bilgilerini içeren bir mail atmanız yeterli. Katılım 25kişiyle sınırlıdır.
  Seminer Tarihi: 29 Eylül 2013 saat 11:00 – 17:00
  Seminer Yeri: Çetin Emeç Bulvarı / Ankara
  Seminer ücreti: 80 TL. ( Okulumuz öğrencileri 60 TL)

  AY DÜĞÜMLERİ KOÇ/ TERAZİ EKSENİNDE. VENÜS OĞLAK’ TA HEMEN ARDINDAN MARS TERAZİ’ DE GERİ GİDİYOR.
  YA İLİŞKİLER NEREYE GİDİYOR?
  21 Aralık – 21 Ocak tarihleri arasında Venüs Oğlak burcunda, 2 Mart – 20 Mayıs 2014 tarihleri arasında da Mars Terazi burcunda geri harekette. 18 Şubat’ ta ise Ay Düğümleri Koç/ Terazi ekseninde geçiyor. Bütün astrolojik göstergeler her türlü ilişkiye aşırı vurgu yapıyor. Üstelik Jüpiter/Pluto karşıtlığı da tam gaz devam ediyor.Her iki gezegeninde Pluto ve Uranüs’ le kurduğu görünümler ani gelişen değişimlere işaret etmekte. Hem kişisel haritalarımızda hemde ülkeler arası ilişkilerde diplomasinin, uyumun, dengenin oldukça önemli olduğu bir sürece giriyoruz. Gezegen hareketlerini ve transitlerini inceleyeceğimiz bu seminer sadece okulumuzda okuyan ya da mezun olmuş öğrencilere açıktır. Katılım için info@astrofiber.com veya ozlemnihan13@hotmail.com adresine mail atmanız yeterli. Katılım 25kişiyle sınırlıdır.

  Seminer Tarihi: 28 Eylül 2013 saat 11:00 – 17:00
  Seminer Yeri: Çetin Emeç Bulvarı / Ankara
  Seminer ücreti:  60 TL

 • Susan Miller

  01 Ekim 2012

  Susan Miller çok sevdiği annesini 29 Eylül'de kaybetti. Acısını paylaşıyoruz.
  Ekim yorumları Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak yayınlandı ancak diğerleri henüz tamamlanmadı. Hazır olanları anında yayınlayacağız. 

 • Firdar Semineri

  03 Eylül 2012

  Firdar tekniği; ortaçağ’da kullanılan bir tahmin yöntemidir. Yaşamın farklı dönemleri  belirli bir gezegenle ilişkilendirilerek öngörüm yapılır. Konuyla ilgili temel kaynak İran’lı bir astrolog olan Ebu Ma’shar’ın “Güneş Devrimleri” adlı eseridir.  Çok kullanışlı ve basit bir yöntem olarak günümüz astrologlarının çok kullandığı bir tekniktir. Hangi dönemde, hangi gezegenin yönetiminde olduğumuz ve o gezegenin haritamızda ki konumuyla beraber değerlendirilmesini içeren bir sunum yapılacaktır. Katılımcıların en geç 25 Ağustos 2012 tarihine kadar doğum bilgilerini ( gün, ay, yıl, doğum saati ve yeri ) bernaaskin@astrofiber.com  veya ozlemnihan13@hotmail.com adresine göndermeleri gerekmektedir.


  Tarih :8 Eylül 2012 Cumartesi saat 11:00
  Yer: Ankara/ Çetin Emeç Bulvarı
  Sunum Berna Aşkın tarafından yapılacaktır.

 • Yeni fiyatlar geçerli

  10 Mayıs 2012

  Değerli üyelerimiz,

  Yeni üyelik fiyatlarımız:

  4 ay =33 TL
  8 ay = 67 TL
  12 ay = 93 TL oldu

 • Haftalık Yorum

  26 Nisan 2012

  Değerli üyelerimiz,

  12 Burç için Haftalık Yorumlar yayınlanmaya başlamıştır.
  Sitemizde sol taraftaki "Haftalık Yorum" linkinden ulaşabilirsiniz

 • 2012 Yıllık Yorumları

  25 Aralık 2011

  Değerli üyelerimiz,

  2012 Yıllık yorumlarımız yayındadır.

 • Ocak 2012 Yorumları Gecikecek

  25 Aralık 2011

  Değerli üyelerimiz,

  Susan Miller'ın gecikmesinden dolayı Ocak 2012 yorumları geç yayınlanacaktır.
  Elimizde olmayan bu gecikme için lütfen bizi bağışlayın.

Bu ödeme servis ve içerik satın almak içindir. Ödemeyi yaptığınızda servisiniz anında başlayacağı için, hatalı ödeme haricinde iade yapılması mümkün olmayacaktır.