NİTELİKLER

Öncü Burçlar: Koç, Yengeç, Terazi, Oğlak

Mevsimleri başlatan öncü burçlar, bulundukları toplumda lider konumundadırlar. biraz despot ve küstah olabilmelerine rağmen aynı zamanda yaratıcı, girişimci ve bağımsız ruhludurlar. hırslı, kararlı, yorulmak bilmeyen ve kendi kendilerini motive edebilen kişilerdir. bu gruptaki her burç bu genel özellikleri farklı şekillerde yansıtırlar.

Koç Burcu, Öncü Nitelik, Ateş Elementi

Bu öncü ruhlu kişilik her konuda kendini göstermek ister. etrafındaki dünyayı keşfetmek ve yeni şeyler yaşamak arzusu içindedir. koç'un ateş özelliği ona sonsuz bir güven ve cesaret verir. Öncü nitelik ise yorulmak bilmeyen, huzursuz bir yapı ve değişiklik ihtiyacı verir. Koç burcu çok iddialıdır ve bulunduğu ortamda hemen dikkat çeker. Egzantrik Koç burcundan öğrenecek çok şey vardır. Bizi hiç durmadan ileriye ittirir.

Yengeç Burcu, Öncü Nitelik, Su Elementi

Yengeç burcu, insanların duygularını, farklı duygusal ortamları araştırır ve yaşar. Su burcu olan Yengeç, öncü burçlar arasında hırslarını ve bağımsızlık arzusunu en kurnazca dile getirendir. Yumuşak görüntüsüne rağmen öncü grubun tüm özellikleri aynı güçle, Yengeç' te de bulunmaktadır. sık değişen duygulara sahip yengeç burcunun çok zengin bir iç dünyası vardır. yeniliklerden hoşlanmamasına rağmen gerektiği zaman değişiklikleri başlatıp kabullenebilir.


Yengeç burcu, başka sadece balık burcunda bulunan yoğun bir şefkat ve merhamet duygusuna sahiptir. derin iç dünyası yüzünden, hayatın iniş çıkışlarından pek çok insandan daha fazla etkilenir ve sevinci de acıyı da daha fazla hissederek, herhangi bir kişiden daha fazla acı çekebilir.

Terazi Burcu, Öncü Nitelik, Hava Elementi

Terazi burcu harika bir arabulucudur. yeni insanları birbirleri ile tanıştırarak neşeli sosyal ortamlar yaratır. insanlarla sürekli bir arada olmayı seven terazi burcu tek başına kalınca ne yapacağını bilemez. ekip çalışmalarında ve ortaklıklarda harikalar yaratır. öncü grubun verdiği özelliklerle son derece aktif ve otoriter olan terazi, kendisi gibi başarılı insanlarla dostluklar kurup biraraya gelir. öncü grubun hükmedici özelliği terazi burcunun sevimli karakteri ile hoş bir şekilde birleştiği için herkesi parmağında oynatır.

Oğlak Burcu, Öncü Nitelik, Toprak Elementi

Öncü gruptan olan oğlak burcu olayları başlattığı zaman sonuçları zaten kafasının içinde hazırdır. oğlak burcu toprak grubundan olduğu için amaçlarını planlı bir şekilde uygulamaya başlar, düşünerek hareket eder ve hiç bir zaman acele etmez. onu motive eden şey ise boğa burcu gibi para kazanmaktan çok toplum içinde tanınmaktır. oğlak burcu işi yüzünden saygı duyulmak ister. imzasını attığı her işi en iyi şekilde yapmak ister. kendisi nerede ise bir başak kadar yaptığı işe adar. lider olabilecekleri işlerde çalışmak, isim yapmak ve tanınmak ister. pratik oğlak burcu insanı, az para alsa da gösterişli bir yöneticilik pozisyonunu kabul eder. böyle bir sorumluluk alarak şimdi olmasa bile ileride çok para kazanacağını düşünür. yüksek mevkilerden birine ulaşmak isterseniz, mesela başbakanlıktan bir tanıdık gerekirse hemen oğlak burcunu arayın o mutlaka birilerini tanıyordur. zaten eninde sonunda oralara gelecektir.
Bu ödeme servis ve içerik satın almak içindir. Ödemeyi yaptığınızda servisiniz anında başlayacağı için, hatalı ödeme haricinde iade yapılması mümkün olmayacaktır.