Susan Miller ve Astrolojist

İnternet üzerindeki aylık yorumları ve bazı seneler çıkardığı yıllık yorum kitapları ile tüm dünyada çok popüler olan Amerikalı astrolog Susan Miller’in Türkiye’deki tek temsilcisiyiz. 2002 Yılından beri Susan Miller ile telif haklarına sahibiz. (2002-2009 yılları arasında CC Yayıncılık, 2010’dan itibaren ise Astrolojist Elektronik Yayıncılık Ltd. Şti. olarak telif anlaşmaları yapıldı.) Sitemizin bazı bölümlerine ücretli üyelik ile ulaşılabilmesinin nedeni de ödediğimiz telif ücretleri ve çeviri giderlerimizdir.

Susan Miller’in aylık yorumlarını ingilizce olarak www.astrologyzone.com adlı kendi sitesinden de takip edebilirsiniz. Bunun dışında İnternet ortamında bulabileceğiniz yorumların hiçbiri Susan Miller’a ait değildir. Sahte isimle birtakım site ve bloglarda tamamen uydurma aylık, yıllık, haftalık ve günlük yorumlar bulunabilir. Yanlış yorumlarla yanılmamak için taklitlerinden sakının. Susan Miller’in aylık yorumlarının türkçesine yalnızca sitemizden ulaşabilirsiniz.
Bu ödeme servis ve içerik satın almak içindir. Ödemeyi yaptığınızda servisiniz anında başlayacağı için, hatalı ödeme haricinde iade yapılması mümkün olmayacaktır.